شرکت نیکو تجارت علی، فعال در زمینه واردات و توزیع برترین برند های آرایشی وبهداشتی، به پشتوانه تجارب ارزشمند مدیران و کارشناسان متخصص خود، از سال 1388 آغاز به کار نموده است. محصولات متنوع و گسترده شامل؛ انواع داروهای طبیعی و گیاهی، مکمل های دارویی، غذایی و محصولات آرایشی – بهداشتیمی شود. این محصولات شامل برندهای لوکس (برنارد کسیر ، جمولوژی) برند های مقرون به صرفه (کارلینا ، نپ) و برندهای توزیع انبوه (اولودرم)  هستند. نیکو تجارت، از سال 1397 فعالیت های خود را در حوزه تولید و صادرات  نیز گسترش داده است.

اهداف ما…

نخستین هدف ما افزایش دانش و آگاهی جامعه در زمینه محصولات آرایشی، بهداشتی و زیبایی است. ما تلاش داریم تا گامی در مسیر ارتقاء سطح سلامت و بهداشت جامعه برداریم. در این راه علاوه بر پایتخت، در سایر استان ها نیز با ایجاد نمایندگی های متنوع مسیر خود را جهت دستیابی به این امر مهم طی می نمائیم. لازم به ذکر است برخی از محصولات این شرکت توسط متخصصین پوست و مو کشور با توجه به نیاز  مراجعین معرفی و نسخه می شود.

 

خدمات…

شرکت نیکو تجارت علی جهت ارائه خدمات مطلوب به مصرف کنندگان عزیز، خدمات مشاوره ای را در داروخانه ها طراحی نموده است. این خدمات توسط مشاورین مجرب برگزار می شوند. همچنین برنامه های آموزشی مدون برای تیم های مشاوره و فروش به منظور بروزرسانی سطح اطلاعات همکاران نیز اجرا می شوند.

محصولات تولید شده توسط شرکت نیکو تجارت علی جهت استفاده تمامی اقشار جامعه تحت عنوان برند های لیدوما ، مه اسکین ، درم انجلین و فورکاپیل عرضه می شود.

فورکاپیل
لیدوما
مه اسکین
درم آنجلین